Rtn. Mustafa Kibar, Rtn. Yalçın Kayalıoğlu ve Rtn Tarık Orak’ın ortaklaşa düzenledikleri tüm kulüp üyeleri ve eşleri davetli olduğu ocakbaşı toplantısı Pierre Loti’de gerçekleşti.
Rtn. Mustafa Kibar, Rtn. Yalçın Kayalıoğlu ve Rtn Tarık Orak’ın ortaklaşa düzenledikleri tüm kulüp üyeleri ve eşleri davetli olduğu ocakbaşı toplantısı Pierre Loti’de gerçekleşti.
![](fileadmin/user_upload/image_03.png)
Toplantı Bilgileri
Toplantı Yeri : İstanbul Yelken Kulübü
Toplantı Günü : Salı
Toplantı Saati : 19:30 - 21:00
Yönetim Kurulu
![](fileadmin/user_upload/filizozogul_1__02.png)
Filiz ÖZOĞUL ŞAHİNOĞLU
Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/node_photo_profile_dturkkan_190422_01.jpg)
Doğan TÜRKKAN
Sekreter
![](fileadmin/user_upload/jale-orhun-genc_01_1__01.jpg)
Jale Orhun GENÇ
Sayman
![](fileadmin/user_upload/AYLIN_02.jpg)
Aylin YILMABAŞAR
Geçmiş Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/Resim9_01.png)
Tamer ULUTAN
Üye