Meyve sebze geldiğinde ilk iş çürükleri ayıklamak, sonra teker teker torbalara bölüp ihtiyaç sahiplerine doğru yola koyulmak. Meyve sebze dağıtımı olduğunda, Halis Karakaş başkanımız özellikle muhtarlarla görüşüp onların bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor. Ve tam da zamanında yetişiyor..
![](fileadmin/user_upload/image_03.png)
Toplantı Bilgileri
Toplantı Yeri : İstanbul Yelken Kulübü
Toplantı Günü : Salı
Toplantı Saati : 19:30 - 21:00
Yönetim Kurulu
![](fileadmin/user_upload/filizozogul_1__02.png)
Filiz ÖZOĞUL ŞAHİNOĞLU
Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/node_photo_profile_dturkkan_190422_01.jpg)
Doğan TÜRKKAN
Sekreter
![](fileadmin/user_upload/jale-orhun-genc_01_1__01.jpg)
Jale Orhun GENÇ
Sayman
![](fileadmin/user_upload/AYLIN_02.jpg)
Aylin YILMABAŞAR
Geçmiş Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/Resim9_01.png)
Tamer ULUTAN
Üye