Erenköy Kulübü Rotaryen eşlerinin düzenlediği yeni yıl kermesi büyük katılım ve ilgiyle karşılandı. Yaklaşık 40 adet satış masasının yer aldığı kermeste Rotaract'larımızın da standı vardı.
Erenköy Kulübü Rotaryen eşlerinin düzenlediği yeni yıl kermesi büyük katılım ve ilgiyle karşılandı. Yaklaşık 40 adet satış masasının yer aldığı kermeste Rotaract'larımızın da standı vardı. Standta sattıkları reçellerle her çocuğa bir bot kampanyasına katkıda bulundular. Kermeste ayrıca organ bağışı için farkındalık yaratmak ve bağış toplamak için de bir masa ayrıldı.
![](fileadmin/user_upload/image_03.png)
Toplantı Bilgileri
Toplantı Yeri : İstanbul Yelken Kulübü
Toplantı Günü : Salı
Toplantı Saati : 19:30 - 21:00
Yönetim Kurulu
![](fileadmin/user_upload/filizozogul_1__02.png)
Filiz ÖZOĞUL ŞAHİNOĞLU
Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/node_photo_profile_dturkkan_190422_01.jpg)
Doğan TÜRKKAN
Sekreter
![](fileadmin/user_upload/jale-orhun-genc_01_1__01.jpg)
Jale Orhun GENÇ
Sayman
![](fileadmin/user_upload/AYLIN_02.jpg)
Aylin YILMABAŞAR
Geçmiş Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/Resim9_01.png)
Tamer ULUTAN
Üye