11 Eylül 2018 tarihindeki toplantımızın konuşmacı konuğu Temel Eğitim ve Okuryazarlık komitesi başkanı Rtn. Melek Yıldız idi. Konuğumuz 2018-2019 dönem proje ve hedefleri ile geçmiş yıllardaki projeler hakkında genel bilgi verdi
11 Eylül 2018 tarihindeki toplantımızın konuşmacı konuğu Temel Eğitim ve Okuryazarlık komitesi başkanı Rtn. Melek Yıldız idi. Konuğumuz 2018-2019 dönem proje ve hedefleri ile geçmiş yıllardaki projeler hakkında genel bilgi verdi. Bu dönem Başkanımız Ece Bayar liderliğinde Erenköy Kulübü olarak geçmişte kaybettiğimiz başkanlarımız adına birer "Sevgi Kütüphanesi" bağışında bulunulmasına karar verildi.
![](fileadmin/user_upload/image_03.png)
Toplantı Bilgileri
Toplantı Yeri : İstanbul Yelken Kulübü
Toplantı Günü : Salı
Toplantı Saati : 19:30 - 21:00
Yönetim Kurulu
![](fileadmin/user_upload/filizozogul_1__02.png)
Filiz ÖZOĞUL ŞAHİNOĞLU
Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/node_photo_profile_dturkkan_190422_01.jpg)
Doğan TÜRKKAN
Sekreter
![](fileadmin/user_upload/jale-orhun-genc_01_1__01.jpg)
Jale Orhun GENÇ
Sayman
![](fileadmin/user_upload/AYLIN_02.jpg)
Aylin YILMABAŞAR
Geçmiş Dönem Başkanı
![](fileadmin/user_upload/Resim9_01.png)
Tamer ULUTAN
Üye